V kuchyni

Digestoře:

Odolnou mastnou špínu odstraníte bez námahy pomocí Bref Power Odmašťovače tak, že na čisticí utěrku nebo přímo na digestoř stříknete trošku Bref Power Odmašťovače, necháte jej působit, poté jej setřete vlhkým hadříkem a vytřete do sucha.

Bref Power Odmašťovač

 

Kuchyňské dřezy z ušlechtilé oceli:

Vápenatých usazenin, rzi, mastnoty a odolné špíny v kuchyňském dřezu se zbavíte pomocí čisticího prostředku Bref Power. Choroboplodné zárodky, bakterie a zbytky potravin zlikviduje Bref Power Dezinfekční čistič, pro odstranění mastné špíny je nejlepším řešením Bref Power Odmašťovač. Nastříkejte odpovídající čisticí prostředek z produktové řady Bref Power na požadované místo, nechte ho chvíli působit a poté důkladně smyjte vodou.
Upozornění: Z důvodu chemického složení Bref Power Odstraňovače vodního kamene a Bref Power Dezinfekčního čističe nelze tyto dva výrobky používat současně.

Bref Power Odstraňovač vodního kamene Bref Power Dezinfekční čistič Bref Power Odmašťovač

 

Sporáky:

S Bref Power Odmašťovačem můžete ze svého sporáku odstranit bez námahy a drhnutí připálené pokrmy i obzvlášť odolnou mastnou špínu. Nastříkejte Bref Power odmašťovač přímo na znečištěné místo, nechte jej působit, poté vše důkladně omyjte vodou a vytřete do sucha.

Bref Power Odmašťovač

 

Kuchyňské podlahy:

K čištění kuchyňských podlah používejte Bref Power Odmašťovač. Dávkování: na 5 litrů vody použijte 50 ml Bref Power Odmaštovače (3 stříknutí). Není nutné žádné následné omývání ani vytírání do sucha. K dezinfekci kuchyňských podlah je ideálním řešením Bref Power Dezinfekční čistič, který působí účinně proti bakteriím, virům a plísním.

Bref Power Dezinfekční čistič Bref Power Odmašťovač

 

Chladničky:

K čištění a dezinfekci chladniček a mrazniček použijte Bref Power Dezinfekční čistič. Prázdnou chladničku nebo mrazničku vymyjte zředěnou Bref Power Dezinfekční čistič (200 ml na 2 l vody), nechte 10 minut působit a poté vytřete vlhkým hadrem.

Bref Power Dezinfekční čistič

 

Umělohmotný nábytek a pracovní desky:

Hygienickou čistotu na umělohmotných pracovních deskách snadno udržíte s použitím Bref Power Dezinfekčního čističe. Pro dezinfekci povrchů naneste Bref Power Dezinfekční čistič pomocí houbičky nebo hadříku, nechte 5 minut působit a poté vše důkladně omyjte čistou vodou nebo setřete vlhkým hadříkem.

Bref Power Dezinfekční čistič

 

Nože a nůžky:

Skvrny od rzi odstraníte účinně, důkladně a snadno pomocí Bref Power Odstraňovače vodního kamene. Stříkněte prostředek na znečištěný předmět, nechte jej působit a poté jej omyjte nebo na vlhko setřete. Pro čištění a dezinfekci kuchyňského nářadí používejte Bref Power Dezinfekční čistič. Postupujte stejně: Naneste prostředek na daný předmět a po 5 minutách působení jej důkladně omyjte nebo na vlhko utřete. Upozornění: Z důvodu chemického složení Bref Power Odstraňovače vodního kamene a Bref Power Dezinfekčního čističe nelze tyto dva výrobky používat současně.

Bref Power Odstraňovač vodního kamene Bref Power Dezinfekční čistič

 

Odpadové koše:

Kuchyňské odpadní koše jsou obzvlášť lehkou kořistí nečistot, choroboplodných zárodků a bakterií. Pro jejich čištění a dezinfekci používejte Bref Power Dezinfekční čistič. Nakonec odpadní koš vymyjte čistou vodou.

Bref Power Dezinfekční čistič

 

Nádoby z porcelánu a umělé hmoty:

Nepříjemně zabarvené nádoby z umělé hmoty nebo porcelánu snadno ošetříte zředěným nebo v případě silnějšího zabarvení nezředěným Bref Power Dezinfekčním čističem. Ošetřené předměty poté důkladně omyjte.

Bref Power Dezinfekční čistič

 

Krájecí prkénka:

V zářezech umělohmotných krájecích prkének dochází často k usazování nečistot, které se mohou stát hygienickým problémem. Pro čištění a dezinfekci naneste Bref Power Dezinfekční čistič na krájecí prkénka a nechte 15 minut působit. Poté je důkladně omyjte.

Bref Power Dezinfekční čistič

 

Kartáče na umývání nádobí:

Kartáče na umývání nádobí obsahují nečistoty a bakterie. Pro jejich vyčištění a dezinfekci použijte Bref Power Dezinfekční čistič a poté je dobře opláchněte vodou.

Bref Power Dezinfekční čistič

 

V koupelně a na WC

Odtoky a výlevky:

Odolné vápenaté usazeniny v místech odtoků lze odstranit Bref Power Odstraňovačem vodního kamene. Přípravek nastříkejte na požadované místo, nechejte jej působit a poté vše dobře omyjte. Nepříjemných pachů, ucpaných potrubí a plísně se účinně zbavíte pomocí Bref Power Dezinfekčního čističe, který je třeba nalít do odtoku nebo výlevky, nechat 15 - 30 minut působit a poté propláchnout vodou. Pro čištění s dezinfekčním účinkem prosím dbejte pokynů k použití uvedených na výrobku. Upozornění: Z důvodu chemického složení Bref Power Odstraňovače vodního kamene a Bref Power Dezinfekčního čističe nelze tyto dva výrobky používat současně.

Bref Power Odstraňovač vodního kamene Bref Power Dezinfekční čistič

 

Armatury:

Z armatur můžete pomocí Bref Power Odstraňovače vodního kamene odstranit vápenaté soli, nečistotu i zbytky mýdla a pomocí Bref Power Dezinfekčního čističe lze armatury čistit a zároveň dezinfikovat. Pro čištění prostředkem s dezinfekčním účinkem prosím respektujte pokyny pro použití uvedené na výrobku. Upozornění: Z důvodu chemického složení Bref Power Odstraňovače vodního kamene a Bref Power Dezinfekčního čističe nelze tyto dva výrobky používat současně.

Bref Power Odstraňovač vodního kamene Bref Power Dezinfekční čistič

 

Koupací vany a kachličky:

Odolné vápenaté usazeniny v koupací vaně nebo na kachličkách odstraní Bref Power Odstraňovač vodního kamene jako mávnutím kouzelného proutku. Zažloutlá místa a zbytky barev na vlasy zase zmizí po použití Bref Power Dezinfekčního čističe, a to bez námahy a drhnutí. Mazlavé stopy po oleji a tuku odstraníte nejúčinněji pomocí Bref Power Odmašťovače. Pro čištění s dezinfekčním účinkem prosím dbejte na pokyny pro použití uvedené na výrobku. Upozornění: Z důvodu chemického složení Bref Power Odstraňovače vodního kamene a Bref Power Dezinfekčního čističe nelze tyto dva výrobky používat současně.

Bref Power Odstraňovač vodního kamene Bref Power Dezinfekční čistič Bref Power Odmašťovač

 

Koupelnové skříňky:

Umělohmotné povrchy skříněk čistěte Bref Power Dezinfekčním čističem a poté je otřete vlhkým hadříkem.

Bref Power Dezinfekční čistič

 

Sprchy:

Bref Power Odstraňovač vodního kamene odstraní účinně nepěkné vápenaté usazeniny ve sprchových koutech ze skla a umělé hmoty. Jednoduše nastříkejte Bref Power Odstraňovač vodního kamene na požadované místo, nechte ho působit a poté omyjte vodou. Tvorbě plísní lze zabránit pomocí preventivního ošetřování ploch Bref Power Dezinfekčním čističem. Poté plochy omyjte čistou vodou. Pro čištění prostředkem s dezinfekčním účinkem prosím dbejte na pokynů pro použití uvedených na výrobku. Upozornění: Z důvodu chemického složení Bref Power Odstraňovače vodního kamene a Bref Power Dezinfekčního čističe nelze tyto dva výrobky používat současně.

Bref Power Odstraňovač vodního kamene Bref Power Dezinfekční čistič

 

Sprchovací závěsy:

Zbytků mýdla, mastné špíny a plísně na sprchovacích závěsech se účinně zbavíte s Bref Power Dezinfekčním čističem. Zašedlé a zažloutlé sprchovací závěsy namočte nejlépe do roztoku Bref Power Dezinfekčního čističe a vody a poté je omyjte čistou vodou. Předtím nezapomeňte na nenápadném místě sprchovacího závěsu vyzkoušet, zda přípravek nepoškozuje jeho materiál.

Bref Power Dezinfekční čistič

 

Kachličky & dlaždice:

Vápenaté soli na keramických dlažicích a kachličkách lze bez námahy odstranit Bref Power Odstraňovačem vodního kamene. Kamenné podlahy a dlaždice bez dekoru získají po omytí Bref Power Dezinfekčním čističem opět zářivou a hygienickou čistotu. Nezapomeňte otřít ošetřené plochy vlhkým hadříkem namočeným v čisté vodě. Pro čištění prostředkem s dezinfekčním účinkem prosím respektujte pokyny pro použití uvedené na výrobku. Upozornění: Z důvodu chemického složení Bref Power Odstraňovače vodního kamene a Bref Power Dezinfekčního čističe nelze tyto dva výrobky používat současně.

Bref Power Odstraňovač vodního kamene Bref Power Dezinfekční čistič

 

Pochromované plochy:

Bref Power Odstraňovač vodního kamene zbaví plochy z oceli a chromu všech stop rzi a vápenatých usazenin. Jednoduše postříkejte zasažené plochy přípravkem, nechte jej působit a poté na vlhko otřete.

Bref Power Odstraňovač vodního kamene

 

Umyvadla:

Vápenaté usazeniny, špínu a zbytky mýdla lze z umyvadel odstranit zcela bez námahy a nutnosti drhnutí pomocí Bref Power Odstraňovače vodního kamene. K odstranění nežádoucího zabarvení a  pro čištění s dezinfekčním účinkem používejte Bref Power Dezinfekční čistič. Nastříkejte požadovaný čisticí prostředek Bref na dané místo, nechte ho působit a poté omyjte vodou. Pro čištění prostředkem s dezinfekčním účinkem prosím respektujte pokyny pro použití uvedené na výrobku. Upozornění: Z důvodu chemického složení Bref Power Odstraňovače vodního kamene a Bref Power Dezinfekčního čističe nelze tyto dva výrobky používat současně.

Bref Power Odstraňovač vodního kamene Bref Power Dezinfekční čistič

 

Textilie, potahy

Oděvy:

Mastné skvrny na oděvech odstraníte šetrně a bez námahy pomocí Bref Power Odmašťovače. Jednoduše přípravek nastříkejte na oděv, nechejte jej max. 5 min. působit a poté textilii perte s ostatním prádlem v běžném pracím prostředku v pračce.

Bref Power Odmašťovač

 

V obývacím pokoji

Povlečení/potahy:

Mastné skvrny na povlečení lze šetrně a bez námahy odstranit pomocí Bref Power Odmašťovače. Nastříkejte prostředek na povlečení/potah, nechejte jej působit a poté povlečení/potah perte s dalším prádlem v běžném pracím prostředku. Dbejte na pokyny k praní uvedené na etiketě dané textilie.

Bref Power Odmašťovač

 

Vázy:

Vázy na květiny jsou často úzké a vysoké, takže je nelze vytřít klasicky houbou. Typické vápenaté usazeniny ve vázách zmizí účinně a spolehlivě po aplikaci Bref Power Odstraňovače vodního kamene. Jednoduše nastříkejte prostředek na dané místo, nechte jej působit a poté omyjte vodou.

Bref Power Odstraňovač vodního kamene

 

Krby:

K očištění krbů od sazí je ideální Bref Power Odmašťovač. Jednoduše přípravek nastříkejte na danou plochu, nechte jej působit a poté plochu otřete vlhkým hadříkem. Krb bude zase zářit čistotou!

Bref Power Odmašťovač

 

Kovové předměty:

Stopy rzi na kovu a pochromovaných předmětem lze odstranit pomocí Bref Power Odstraňovače vodního kamene. Jednoduše přípravek naneste na daný předmět, nechte jej působit a poté omyjte vodou nebo otřete vlhkým hadříkem!

Bref Power Odstraňovač vodního kamene

 

Zvířecí klece:

K odstranění roztočů a plísní ze zvířecích klecí doporučujeme použití nezředěného přípravku Bref Power Dezinfekčního čističe. Přípravek nechte 15 minut působit a poté klec důkladně vymyjte.

Bref Power Dezinfekční čistič

 

Ventilátory:

Zažranou špínu a nánosy nikotinu lze účinně odstranit přípravkem Bref Power Odstraňovačem vodního kamene. Naneste přípravek na ventilátor, nechte jej 5 minut působit a poté jej otřete navlhčeným hadříkem.

Bref Power Odstraňovač vodního kamene

 

V dětském pokoji

Dětské nočníky:

Dětské nočníky lze dezinfikovat tak, že je vymyjete nezředěným Bref Power Dezinfekčním čističem, přípravek necháte 10 minut působit, poté nočník opláchnete čistou vodou a necháte uschnout.

Bref Power Dezinfekční čistič

 

Hračky:

Umělohmotné hračky používané doma i na zahradě se dají očistit a zároveň dezinfikovat zředěným přípravkem Bref Power Dezinfekčním čističem (200 ml na 2 l vody). Přípravek nechte 10 minut působit a poté jej omyjte čistou vodou.

Bref Power Dezinfekční čistič

 

Na terase

Konve na zálevání:

Rez z konví na zalévání odstraníte bez námahy a s vysokým účinkem pomocí Bref Power Odstraňovač vodního kamene. U obzvlášť odolných a starých skvrn od rzi nastavte stříkací pistoli z funkce „postřik“ na funkci „pěna“, nechte vzniklou intenzivní pěnu působit a poté ji omyjte nebo utřete mokrým hadříkem.

Bref Power Odstraňovač vodního kamene

 

V garáži

Ráfky:

Ráfky vašeho automobilu se budou opět blýskat po použití přípravku Bref Power Odmašťovač. Jednoduše přípravek na ráfky nastříkejte, nechte působit, poté ráfky utřete vlhkým hadříkem a následně je vytřete do sucha. Nejúčinnější je nanesení Bref Power odmašťovače na ráfky krátce před mytím auta v mycí lince.

Bref Power Odmašťovač

 

Jízdní kola:

Z řetězu jízdního kola odstraníte zažranou rez a špínu pohodlně pomocí Bref Power Odstraňovače vodního kamene. Mastné špíny a jízdního oleje se zbavíte bez namáhavého drhnutí pomocí Bref Power Odmašťovače. Jednoduše přípravek naneste na řetěz, nechte jej 5 minut působit a poté jej utřete. V případě potřeby výše uvedený postup opakujte.

Bref Power Odstraňovač vodního kamene Bref Power Odmašťovač

 

Popelnice:

Pomocí nezředěného přípravku Bref Power Dezinfekčního čističe lze dezinfikovat venkovní popelnice na odpad a biologické kontejnery. Nechte přípravek 5 minut působit a poté popelnici vytřete vlhkým hadrem.

Bref Power Dezinfekční čistič

 

Šrouby:

Bref Power Odstraňovač vodního kamene odstraňuje plnou silou i sebemenší částečky rzi na kovových závitech. Jednoduše přípravek nastříkejte na požadované šrouby, nechte jej působit a poté předměty otřete mokrým hadříkem.

Bref Power Odstraňovač vodního kamene

 

Nářadí:

Bref Power Odstraňovač vodního kamene dá skvrnám od rzi a špíně na předmětech z oceli, například na nářadí, adieu.

Bref Power Odstraňovač vodního kamene

 

Stanové plachty:

Pro ochranu před nepříznivými vlivy počasí byste měli stanové plachty čas od času zbavit špíny. Použijte přípravek Bref Power Dezinfekční čistič a poté plachtu utřete vlhkým hadrem.

Bref Power Dezinfekční čistič

 
Bref - Homepage